دکوراسیون داخلی فضای باز

20 ایده جالب برای دکوراسیون داخلی فضای باز و باغ

زمانیکه دکوراسیون داخلی فضای باز محیط خانه خود را که انجام دهید بخصوص باغ و باغچه، با آمدن تابستان از خودتان تشکر می­‌کنید. هیچ چیز شبیه هوای آزاد عصر بعد کار یا آخر هفته آفتابی و یک باغچه زیبا و چشم نواز دل‌انگیز نیست. در اینجا از تراس یک خانه شهری لندن تا بهشت ایسلند، ایده‌­های جالبی از دکوراسیون داخلی فضای باز انجام شده، آماده کرده­‌ایم.

 • باغی آرامش بخش

اگر می‌خواهید فضای باز آرامش بخش داشته باشید، از این ایده استفاده کنید که کار دکوراسیون داخلی فضای باز آن بطور بی­‌نظیری انجام شده است. لورا هامت با استفاده از پالت رنگ عاج فیل، کرم و خاکستری داو برای دکوراسیون داخلی فضای باز آن‌ها را به زیبایی در کنار هم قرار داده است که ثابت می‌­کند با استفاده از سبد و گلدان می‌توان فضای بیرون خانه را تزیین کرد.  

2 6 - 20 ایده جالب برای دکوراسیون داخلی فضای باز و باغ
 • یک حیاط شهری جذاب

یک ویژگی منحصر بفرد برای خانه شهری داشتن یک حیاط و مزایای استفاده از آن است. طراح برای دکوراسیون داخلی فضای باز این خانه آن را بصورت فضای باز ویژه مانند محیط جنگل آراست و با استفاده از رنگ خاکستری مدرن و مبلمان مدرن یک باغ مخفی زیبا و مدرن ساخت.

3 6 - 20 ایده جالب برای دکوراسیون داخلی فضای باز و باغ
 • موقعیت مونوکروم

هلن گرین حس هوای تازه را برای دکوراسیون داخلی فضای باز این خانه شهری انتخاب کرد. طراح این فضا را با لوازم سفید، پرچین و گلدان­‌های طلایی زیبا و ساده به جایی زیبا برای نشستن تبدیل کرد. الگوهای ناهماهنگ در کوسن‌­ها از حس رسمی بودن طراحی انجام شده را کم می‌­کند.

4 4 - 20 ایده جالب برای دکوراسیون داخلی فضای باز و باغ
 • بالکن آفتابی

کاترین پولی کار دکوراسیون داخلی فضای باز این مکان مربعی شکل در لندن را انجام داده است. طراح با درختان زیبا، مبلمان شیک، مجموعه ای از میزها وکوسن‌هایی به رنگ سبز دریایی و سفید که بطور پی در پی کنار هم چیده شده‌اند، طراحی فضای باز آن را کامل کرد. کاشی کف بالکن به رنگ سفید و سیاه است که ظاهر متناسب با سلیقه لندن­ نشینان دارد.

5 2 - 20 ایده جالب برای دکوراسیون داخلی فضای باز و باغ
 • پناهگاه

جردن کارلی با توجه به علاقه مشتری­اش به خانواده و سنت، کار دکوراسیون داخلی فضای باز این پنت هاوس چلسا در نیویورک را انجام داد و پلی بین شکاف زندگی شهری و سنتی زد. طراح می­‌گوید: “نکته جالب پروژه این بود که مشتریان به ما آزادی کامل را دادند تا از خلاقیت خود را در بازی با پارچه، کاغذ دیواری و مبل استفاده کنیم. در نهایت به بهشت سنتی و عالی در بالای شهر منهتن رسیدیم.” استایل سنتی این تراس شامل یک کاناپه راحت، آینه دایره‌ای بزرگ که تصویر شهر را منعکس می­‌کند و میز نهارخوری با صندلی­‌های کلاسیک زیبا است.

6 2 - 20 ایده جالب برای دکوراسیون داخلی فضای باز و باغ
 • نمای چشم انداز شهر

دکوراسیون داخلی فضای باز این مکان به سبک مینیمال توسط طراح آلندن صورت گرفته است. این تراس افق شهر را به شما نشان می­‌دهد. مبلمان این تراس از ساده بودن به دور هستند. صندلی‌­های نهارخوری منحصر بفرد هستند و در بدنه آن‌ها مقداری پارچه به ­کار رفته است. این تراس با دو مبل جادار گوشه تراس به همراه کوسن­‌هایی با طرح شاد به محلی برای وقت گذراندن تبدیل شده است.

7 2 - 20 ایده جالب برای دکوراسیون داخلی فضای باز و باغ
 • فضای اطراف استخر هامپتون شرقی

بلا مانچینی یک مدل مبلمان چوبی کلاسیک به ایوان هامپتون و اطراف استخر اضافه کرد. طراح درباره این پروژه می­‌گوید: “در این کار می­‌خواستم دکوراسیون داخلی فضای باز آن را به روشی انجام دهم که به طراحی داخل خانه نزدیک باشد و با استفاده از مبلمان این هماهنگی را ایجاد کردم.” در طراحی این فضا از مبلمان‌هاروارد با پارچه­‌های منحصر بفردش استفاده شده است. بلا توضیح می­‌دهد: “این مبلمان فضا را ویژه‌تر از چیزی که حدس میزدم، کرده است. مبلمان مانند طراحی داخل خانه تمیز، کلاسیک است.”

8 1 - 20 ایده جالب برای دکوراسیون داخلی فضای باز و باغ
 • تراس شیک شهری

طراح به دکوراسیون داخلی فضای باز این پشت بام کمی بافت اضافه کرده که همان روکش نیمکت‌های پشت بام است. طراح الگوی هندسی و رنگ آردی مبلمان را در مقابل حصار چوبی با رنگ سیاه استفاده کرد. چراغ‌های فانوسی بزرگ، گیاهان، میز پایه ­فلزی و شومینه سنگی زیبا که همگی سبب شده ظاهر شیک تراس خود را بیشتر نشان دهد.

9 1 - 20 ایده جالب برای دکوراسیون داخلی فضای باز و باغ
 • سبک ویلای  اسپانیایی

طراح اریک کستر تنها پالت رنگی که در دکوراسیون داخلی فضای باز این ویلا استفاده کرد، رنگ سفید است که در عین سادگی بسیار لوکس بنظر می­‌رسد.

10 1 - 20 ایده جالب برای دکوراسیون داخلی فضای باز و باغ
 • سبک  فضای باز سلبریتی

دکوراسیون داخلی فضای باز خانه قبلی کورتنی کارداشیان به­ گونه‌ای است که در ورودی­ خانه صندلی­‌ها را می‌بینید. پارچه کتان سفید در طراحی صندلی­‌های راحتی استفاده شده و کوسن­‌ها همه سفید هستند. همانطور که می‌­بینید دیوارهای بیرون خانه هم سفید هست و درختان میوه هم نزدیک به صندلی­‌ها قرار داده شد. دکوراسیون داخلی فضای باز خانه کورتنی کارداشیان منعکس کننده سبک مینیمال اما راحت است.

11 1 - 20 ایده جالب برای دکوراسیون داخلی فضای باز و باغ
 • ایوان عالی کالیفرنیا

می­‌توانید چیزی بیشتر از یک باغ بزرگ با درختان خرما را پشت این عمارت وسیع در بورلی هیز تصور کنید؟ سبک مونوکروم خانه در دکوراسیون داخلی فضای باز آن هم اثر گذاشته و این اثرگذاری را در ترتیب قرار گرفتن مبلمان مشاهده می­‌کنیم.

12 1 - 20 ایده جالب برای دکوراسیون داخلی فضای باز و باغ
 • فضای باز راحت برای نشستن

قاب چوبی اثاثیه و پارچه سفید، مبلمان اصلی این ویلای سفید مدیترانه‌ای را تشکیل داده‌اند. کریس برای ایجاد زیبایی مدرن در دکوراسیون داخلی فضای باز این مکان اسپانیایی از طرح ساده مخمل استفاده کرد.

13 - 20 ایده جالب برای دکوراسیون داخلی فضای باز و باغ
 • باغ داچ کلنل

جنیفر پست بعد انتخاب چنین منظره باشکوهی برای انجام دکوراسیون داخلی فضای باز آن به سراغ نیمکت‌­های سفید رفت تا با استفاده از آن فضای اطراف استخر را طراحی کند. علت استفاده از این مبلمان با کوسن­‌های سفید و آبی اهمیت دادن به استایل داچ کلنل خانه هست که بتوان آن را با قطعات چوبی هماهنگ کرد.

14 - 20 ایده جالب برای دکوراسیون داخلی فضای باز و باغ
 • آرامشی درخور

لاورا هامت برای دکوراسیون داخلی فضای باز نیمکت­‌های عالی را با ترتیبی که می­‌بینید در کنار استخر چید. پنج نیمکت یکسان با پارچه‌های راه ­راه خاکستری و سفید که با میزهای کناری مطابقت دارند و فضای باز را یکپارچه و مدرن نشان می­‌دهند. طراح می­‌گوید: “چیزی که درمورد این طراحی دوست دارم الوار استفاده شده در آن است که زیباست و وقتی لمسش می‌­کنید، حس نرم و لطیفی دارد.  قطعاً چوب اولین متریالی است که ترجیح می‌­دهم برای دکوراسیون مبلمان در انگلیس استفاده کنم. به این علت که الوار گرما را به خوبی حفظ می‌کند.”

15 - 20 ایده جالب برای دکوراسیون داخلی فضای باز و باغ
 • تراس مینیمال

سبک مینیمال در هالیود هیلز بسیار مرسوم است. اگر به دکوراسیون داخلی فضای باز انجام شده این تراس نگاه کنید در هر گوشه از تراس این سبک را که بصورت خطوط ساده و اشکال معماری می‌­بینید از جمله میز ناهار خوری، پذیرایی که مرتب و ساده هستند. روبروی مجموعه میزهای نهارخوری منحصر بفرد نرده­‌های شیشه‌ای هستند اما شما می‌توانید منظره باغ را از زیر آن تماشا کنید. یک آینه روی دیوار عقبی است که بزرگی باغ را نشان می­‌دهد و یک حرکت هوشمندانه­ در دکوراسیون داخلی فضای باز است.

16 - 20 ایده جالب برای دکوراسیون داخلی فضای باز و باغ
 • تراس مدرن ایبیزا

طراح بریجیت فرویند برای ویلای خودش در بالریکا کار دکوراسیون داخلی فضای باز آن را به صورت متفاوتی انجام داد. در این تراس صندلی‌­ها را می­‌بینید که در کنار بار واقع شده­‌اند. در جای دیگر تراس مجموعه مدیتیشن و اسپا وجود دارد و همچنین یک باغ مخصوص کودکان می‌­بینید که براساس فیلم آلیس در سرزمین عجایب ساخته تیم بورتون طراحی شده است.

17 - 20 ایده جالب برای دکوراسیون داخلی فضای باز و باغ
 • طراحی باغی راحت

لاورا هامت می­‌گوید: “دلیل اینکه استایل این پارچه‌­ها را دوست دارم این است که کمی حس کلاسیک دارند.” همچنین طراح در توضیح دکوراسیون مبلمان و چیدن دایره شکل صندلی ­ها می­‌گوید: “ما شرکتی هستیم که نه مدرن است و نه سنتی. من دوست دارم به مجموعه­ طراحی‌­های بیشماری که می‌توان انجام داد، فکر کنم و نمی‌خواهم خود را محدود به زمان خاصی کنم. من طرفدار بزرگ مبلمان طرح‌دار یا مینیمال نیستم وهمچنین مبل آهنی را دوست ندارم.”

18 - 20 ایده جالب برای دکوراسیون داخلی فضای باز و باغ
 • بالکن با چشم انداز اقیانوس

از آنجائی­که این خانه با منظره صخره و اقیانوس است و بالکن وسیعی دارد پس صندلی­‌های آن باید رو به جلو باشد. طراح اریک کستر دکوراسیون داخلی فضای باز این بالکن را به­ خوبی انجام داده به نحوه قرارگیری کاناپه دقت کنید که تا چه حد با فضا هماهنگی دارد.

19 - 20 ایده جالب برای دکوراسیون داخلی فضای باز و باغ
 • میز نهارخوری فضای باز

در این پروژه لورا هامت سبک دکوراسیون داخلی داخل خانه را به فضای بیرون وارد کرد و به سراغ صندلی‌های منحنی ‌دار رفت. او توضیح می‌­دهد: “چیز دیگری که من در طراحی و ساخت فضای باز دوست دارم این است که آن‌ها را مانند خانه گسترش دهم. صندلی­‌های مبله برای این دکوراسیون داخلی فضای باز عالی هستند. من همچنین می‌خواهم کوسن­‌ها را هم به این طراحی اضافه کنم، آن‌ها کمک می‌­کنند که فضا ظاهر ملایم و لطیف داشته باشد.” صندلی­‌های مبله هم در اینجا به صورت دایره­ چیده شده­‌اند.

20 - 20 ایده جالب برای دکوراسیون داخلی فضای باز و باغ
 • ‌کوسن­‌های سفید و آبی فضای باز

اگر تمایل دارید که دکوراسیون داخلی فضای باز شما بی‌­طرف باشد یعنی از سلیقه و سبک خاصی تاثیر نپذیرفته باشد. برای طراحی آن باید کمی با رنگ‌­ها بازی کنید. ما رنگ کلاسیک سفید و آبی را در دکوراسیون داخلی فضای باز این مکان بکار بردیم. زیرا این رنگ‌ها حس تازگی دارند و محدود به زمان خاصی نیستند و از پالت رنگ­‌های محبوب هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *