طراحانی که دنیای طراحی‌های داخلی را زمانی تغییر دادند

16 طراح داخلی که شما باید در 2019 بشناسید

چشم‌انداز طراحی‌­های داخلی جهان به­ طور مداوم در حال تغییر است. ترندهای جدید معرفی می‌شوند، مکان­‌های جدید منبع الهام می‌­شوند و سبک‌های جدید ساخته می‌شوند (و سبک‌های قدیمی باز می‌گردند) و تکنولوژی همچنان صنعت را تکمیل می­‌کند. اما مهم­تر از ابزار بدون شک انسان‌ها هستند، بهترین طراحی‌­های داخلی در جهان را طراحان داخلی انجام داده‌­اند. از آنجائیکه نمی­‌توانیم به این سوال­‌ها که “چه کسی بهترین طراحی‌­های داخلی را انجام می­‌دهد؟ و یا چه کسی بهترین طراح داخلی است؟” پاسخ دهیم، در این مطلب به معرفی 16 طراح داخلی می‌پردازیم که از آن‌ها همیشه الهام می­‌گیریم و در سال 2019 شاهد طراحی­‌های داخلی آن‌ها خواهیم بود.

1 9 - 16 طراح داخلی که شما باید در 2019 بشناسید

کلی وستلر

او از جمله طراحانی است که طراحی­‌های داخلی او مورد علاقه هرشخصی است اما در سال 2018 تغییر روش بی‌­نظیری در طراحی­های داخلی او در هتل جدید پراپر در سان فرانسیسکو دیدیم. در طراحی این هتل او از سبک ماکسیمال خود فاصله گرفت و ما هنوز هم عاشق طراحی‌­های داخلی او هستیم. در سال 2019 طراحی­ داخلی او برای کتاب‌­فروشی ریز ولی الهام‌بخش ذهن‌­های خلاق خواهد بود.

2 13 - 16 طراح داخلی که شما باید در 2019 بشناسید

استودیو دیوید کالینز

او سه پروژه بزرگ برای طراحی‌­های داخلی (بار جرج در خیابان پانکراس، بار کریلد در لندن و روکس در لانگهام) را انجام داده است. سال 2018 سال خوبی برای استودیوکالینز بود. استودیو طراحی­‌های داخلی خود را  برای بسیاری از پروژه­‌های مسکونی و تجاری انجام داده است از جمله تغییر طراحی‌­های داخلی سالن غذاخوری و آپارتمان مدرن هارود.

3 14 - 16 طراح داخلی که شما باید در 2019 بشناسید

جان لوییس دنیوت

این طراح فرانسوی همیشه در ذهن ماست. ما منتظر تکمیل طراحی‌­های داخلی الیزی میامی (جان لوییس این پروژه را برعهده گرفته است) در سال 2020 هستیم. همیشه طراحی‌های داخلی او الهام گرفته از امواج است و تمامی طراحی‌های داخلی انجام شده سال­‌های پیش درادامه این الهام بوده است. ما دائما چیزهایی جدید در مورد طراحی عالی او در نولینسکی پاریس کشف می­‌کنیم.

4 11 - 16 طراح داخلی که شما باید در 2019 بشناسید

کلی هوپن مب

او در هرچیزی دست دارد و آن­ را به­ خوبی انجام می‌­دهد، از جمله همکاری با دیزنی در طراحی مجموعه کاغذ دیواری‌­های میکی موس. همکاری با برندها برای همه طراحان اتفاق نمی­‌افتد. بزودی افتتاح جوایز بین‌المللی کلی هوپن در چین آغاز می­‌شود.

5 9 - 16 طراح داخلی که شما باید در 2019 بشناسید

مارتین لارنس بولارد

او برای  شر، کارداشیان­ها، تامی هیلفیگر، الساندرا آمبروسیو طراحی­‌های داخلی عالی انجام داده است. مارتین طراحی جلد کتاب هم انجام می‌­دهد اما این همه کار او نیست. در پایان سال 2018  مارتین توجه خود را به ساخت جواهرات، راه‌اندازی خط تولید انگشترهای خاتم کاری شده و طراحی لامپ برای سالگرد جشن سی سالگی خیریه پورتا رومانا معطوف ساخت.

6 10 - 16 طراح داخلی که شما باید در 2019 بشناسید

لاورا هامیت

به ­نظر سال قبل برای لاورا شلوغ­‌ترین سال استودیوی او بوده است. او پروژه‌­هایی در لندن، نیویورک، میامی، دوبی، ابوظبی، چین و هند داشته است و طراحی­‌های داخلی بسیاری انجام داده است. سال 2019 سال تغییر الگوی زیباشناسی لاورا خواهد بود. او و تیمش به پروژه­‌هایی مانند پنت هاوس­‌های مدرن میامی فکر می­‌کنند و به ­نظر می‌رسد چالش‌­های هیجان انگیز و جدیدی پیش روی استودیو است.

7 8 - 16 طراح داخلی که شما باید در 2019 بشناسید

آلایسن

این استودیوی لندن شرقی سال قبل پروژه­‌های نمایش آپارتمان در ابوظبی و خانه نخبه شانگهای را در دست اجرا داشت. پنجمین سال کمیسیون بین‌المللی آلایسن هم به سرعت در حال شروع است. در سال 2019 پروژه‌­هایی در سریلانکا، مومبای و دوباره دبی خواهند داشت.

8 7 - 16 طراح داخلی که شما باید در 2019 بشناسید

بلاینی نورث

طراح نورث طراحی داخلی بی­‌نظیری برای یک ملک کنار دریا در سیدنی در سال 2018  انجام داد و به ­واسطه این پروژه جایزه طراحی داخلی بین‌الملل را از آن خود کرد. او جایزه معماری سال 2017 را برد و همچنین فینالیست انجمن جوایز طراحی بین‌الملل و بریتانیا بود. پروژه­‌های اخیر او شامل طراحی­‌های داخلی یک هتل پنج ستاره، اسپا سیدنی، پنت‌­هاوس و قایق بسیار بزرگ لوکس است.

9 6 - 16 طراح داخلی که شما باید در 2019 بشناسید

طراحی های کارلایل

طراح از زمان شروع سال 2019 هیچ زمانی را هدر نداده است. او قبلاً مجموعه جدیدی از طراحی­‌های مبلمان خود را راه‌­اندازی کرد. از جمله کارهایی که شرکت کارلی انجام داده می‌توان به لوازم و اثاثیه‌های مخملی برای دیست و بسپوک  لندن و نورافکن‌­های منحصربفردی برای آتلیر دیمیچلز و آرتی­کولو اشاره کرد.

10 4 - 16 طراح داخلی که شما باید در 2019 بشناسید

کریستین لیایگر

کریستین برای سبک­‌های مدرن و خطوط مینیمال شناخته شده است. او در سال 2018 مشغول به راه‌اندازی مبلمان نه چندان به ­روز خود بود و در سال 2019 از طریق حساب کاربری اینستاگرام اشاره کرد که این مجموعه  بزودی شروع می‌­شود. او برای رستورانی در لندن که افتتاحیه‌اش در ماه دسامبر بود، کار طراحی داخلی آن را انجام داد.

11 3 - 16 طراح داخلی که شما باید در 2019 بشناسید

دیوید هیکس

این طراح استرالیایی با پروژه­‌های اخیری مانند آپارتمان‌­ها و پنت­‌هاوس‌­های شیک به ­نظر می‌­رسد بیشتر زمان خود را در بالاترین ارتفاعات در برج­‌های ملبورن گذرانده است.

12 2 - 16 طراح داخلی که شما باید در 2019 بشناسید

استفن تولگارد

ما طراحی­‌های داخلی عالی و با جنبه مردانه بیشتر در استودیو طراحی با این تیم دو نفره (زن و شوهر) می‌­بینیم. این استودیو در 11 دسامبر در پست اینستاگرام خود نوشت: “ما پروژه­‌های هیجان‌انگیزی در حال اجرا داریم، بعضی قراردادها تجاری و بعضی مسکونی هستند. ما نمی‌­توانیم منتظر بمانیم تا نتیجه را به شما نشان دهیم.”

13 1 - 16 طراح داخلی که شما باید در 2019 بشناسید

استودیو داگن

درپایان سال استودیو پروژه‌­های مونیخ، ملبورن و هالیود خود را تمام کرد. در بهار 2019 استودیو مجموعه مبلمان خود را رونمایی می­‌کند که در استودیوی جدید ناتینگ هیل به نمایش گذاشته می­‌شود و مشتریان می­‌توانند در آنجا دنیای داگن را تجربه کنند.

14 1 - 16 طراح داخلی که شما باید در 2019 بشناسید

استفانی کوتاس

از پروژه­‌های اخیر این طراح در اروپا می­‌توان به اتاق خواب نشیمن با رنگ خنثی در محله هشتم پاریس و پروژه موناکو، هتل پاریس و باشگاه ساحلی در ساینت تروپاز اشاره کرد.

15 1 - 16 طراح داخلی که شما باید در 2019 بشناسید

سوفی پترسن

 او اینفلوئنسر اینستاگرام و سرپرست استودیوی طراحی داخلی مسکونی است. او دو مجموعه از تخت­خواب‌­ها را  با ویس-آ-ویس و یک مجموعه از کاغذ دیواری با فرومنتال راه‌اندازی کرد و در انجام پروژه­‌های بین‌المللی موفق بوده است. در سال 2019 استودیو توسعه چند واحد در لندن، ساختمانی جدید با 1300 مترمربع در چلمسفورد و یک پروژه در همسایگی کاخ باکینگهام را در اختیار دارد.

16 1 - 16 طراح داخلی که شما باید در 2019 بشناسید

لوییس برادلی

طراحی که پیشگام در ایجاد نمای دوست داشتنی دوجور است. او با استفاده از رنگ خاکستری در طراحی داخلی فضا را با آینه قدیمی، لوازم و اثاثیه لوکس و مبلمان زیبا اما راحت دکور کرد. او رهبر این سبک از طراحی داخلی سنتی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *