طرح رنگی برای دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن با رنگ خنثی

10 طرح رنگی برای دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن با رنگ خنثی

آیا روزی سبک دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن با رنگ خنثی دِمُده می‌­شود؟ هرگز. با داشتن یک پالت رنگ، امکانات شما برای دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن فراوان است. برای مثال: بافت‌­ها، مبلمان و… این ایده­‌های دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن را از بهترین طراحان جهان ببینید.

طرح رنگی شماره 1 دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن: اتاق نشیمن مدرن فرانسوی

لایه­‌های خنثی، مبلمان مدرن و راحت وجزییات تاریخی اتاق، طراح استفانی کوتاس تلاش خود را برای ایجاد ظاهری پاریسی در این اتاق به ­خوبی انجام داده است. قالب­‌های مدرن سقف، آینه تزیینی و شومینه سنگ مرمر به ­عنوان زمینه­‌ای عالی برای مجموعه مبلمان مدرن با قطعات تزیینی خاکستری و آثار هنری مدرن فراهم شده است.

1 7 - 10 طرح رنگی برای دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن با رنگ خنثی

طرح رنگی شماره 2 دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن: اتاق نشیمن راحت

ناتالی مایر می­‌گوید: “بافت یک گزینه مهم در طراحی است به­ خصوص زمانیکه شما می­‌خواهید دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن را با رنگ خنثی انجام دهید.” طراح توضیح می­‌دهد: “طراحی با استفاده از رنگ بژ و رنگ­‌های خنثی در دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن آسان خواهد بود. پارچه­‌ها، لوازم نفیس، اشیایی زیبا و کاغذ دیواری‌­ها برای دادن عمق به فضای اتاق نشیمن مناسب هستند. به همین دلیل استفاده از ترکیب‌­های منحصربفرد از متریال‌ها برای دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن مهم است و فضایی می­‌سازد که شما دوست دارید همیشه در آنجا بنشینید.” ناتالی این پروژه را با قدم به قدم  قرار دادن لایه رو لایه از رنگ­‌های خنثی و بافت­‌ها پیش برد، به پرده‌­های راه راه اتاق دقت کنید.

2 11 - 10 طرح رنگی برای دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن با رنگ خنثی

طرح رنگی شماره 3 دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن: اتاق نشیمن سفید، خاکستری و کرم

دانستن اینکه چه فضایی نیاز دارید از نشانه­‌های وجود طراح خوب و گاهی اوقات ایجاد سادگی ظریفی که محیط را بهم نریزد از اصول طراحی طراح جردن کارلایل است. مبلمان اتاق نشیمن به رنگ خاکستری و کرم است و چیدمان آن صمیمی و خودمانی است. او می‌­گوید: “ما در دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن از پارک مرکزی (سنترال پارک) و ساختمان­‌های اطراف آن الهام گرفتیم. ما می‌­خواستیم از پالت‌­های رنگ آرامش‌بخش استفاده کنیم و فضایی بسازیم که شما را ترغیب کند که در آن فضا بنشینید و راحتی را لمس کنید.” طراح کارلایل در ادامه توضیح می‌دهد که: “مشتریان ما بسیار خوش سلیقه و از طرفداران درجه یک مد بودند. آن‌ها فضایی از ما خواستند که شیک باشد. این پروژه دارای کلی ظرافت­‌های مدرن در هر قسمت آن بود که به دکوری­‌های برجسته و الهام گرفته، پنل­‌های پرده­ای و روشنایی بالای اتاق می‌توان اشاره کرد. فرش زیبای اتاق نشیمن در همان لحظه ورود شما را جذب خودش می‌­کند.”

3 12 - 10 طرح رنگی برای دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن با رنگ خنثی

طرح رنگی شماره 4 دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن: اتاق نشیمن رنگ خنثی پنت هاوس

دیوید هیکس در سبک مینیمال دکوراسیون این اتاق نشیمن در پنت­هاوس ملبورن از استخوان­‌بندی‌­های فوق مدرن استفاده کرده است. طراح اتاق را با اثاثیه‌­های رنگ خنثی پر کرده که شامل یک کاناپه خاکستری، صندلی­‌های سفید و یک قالیچه خاکستری است. در دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن این پنت هاوس از لوازم رنگارنگ در مقابل رنگ پس زمینه خنثی اتاق استفاده شده است.

4 9 - 10 طرح رنگی برای دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن با رنگ خنثی

طرح رنگی شماره 5 دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن: اتاق نشیمنی راحت به رنگ خنثی

طراح در دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن از ترکیب رنگ خاکستری و چوب استفاده کرد تا اتاق نشیمنی به سبک مینیمال بسازد. از جمله لوازم و اثاثیه‌­ای که برای ساختن دکوراسیونی در این سبک استفاده کرده، می‌توان به مجموعه صندلی­‌های وان شکل اشاره کرد. تیم می­‌گوید: “پارچه‌­ها، اشکال جالب و جزییات دوخت و دوز کلید اصلی دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن به رنگ خنثی هستند. لازم است که در دکوراسیون اتاق به رنگ خنثی چند کنتراست هم به­ کار ببریم.”

5 7 - 10 طرح رنگی برای دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن با رنگ خنثی

طرح رنگی شماره 6 دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن: اتاق نشیمنی مدرن به رنگ خنثی

دیوید هیکس در این پروژه از پالت رنگ­‌های خاکستری و کرم برای آپارتمانی در ملبورن با این منظره استفاده کرده است. در این اتاق پارچه‌­های لوازم و اثاثیه ساده و دیوارها بدون طرح هستند و فقط الگوهای بصری در قالیچه اتاق به­ کار رفته است.

6 8 - 10 طرح رنگی برای دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن با رنگ خنثی

طرح رنگی شماره 7 دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن: اتاق نشیمنی مدرن به رنگ قهوه­ای و کرم

طراح با ترکیب کاناپه، صندلی­‌های منحنی‌دار، لوستری مدرن و میزهای قهوه­‌خوری به این اتاق کنزینگتون کمی حس و حال پاریسی داده است. استودیو طراحی با استفاده از رنگ­‌های جدیدی مانند رنگ قهوه­ای مایل به خاکستری و سفید تیره (عاجی) ظاهری عالی به این اتاق داده و برای کابینت­‌های اتاق نشیمن از چوب گردو استفاده کرده است.

7 6 - 10 طرح رنگی برای دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن با رنگ خنثی

طرح رنگی شماره 8 دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن: اتاق نشیمن مینیمال به رنگ خنثی

استفان کوتاس طرح پالت رنگ خنثی را برای دکوراسیون اتاق نشیمن در جنوب فرانسه انتخاب کرد. (پالت رنگ خنثی یکی از محبوب­‌ترین رنگ­‌ها در مناطق ساحلی و گرم است زیرا چه از نظر فیزیکی چه از نظر روانشناسی فضا را خنک نشان می­‌دهد.) طراح اتاق را با پرده‌­های عاجی رنگ، فرش طرح هندسی، یک میز دراز قهوه‌­خوری سنگ مرمری دکور کرد و کمی هم استایل شهری خود را با استفاده از کاناپه‌­های منحنی دار و یک گالری از صفحات قاب شده فورنستی به اتاق وارد کرده است.

8 5 - 10 طرح رنگی برای دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن با رنگ خنثی

طرح رنگی شماره 9 دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن: اتاق نشیمن چوبی به رنگ خنثی

نمایشگاه طراحی سن فرانسیسکو در سال 2017 از دکوراسیون این اتاق نشیمن راحت توسط کاترین کوانگ رونمایی کرد. طراح می­‌گوید هدفش ایجاد یک فضای اصیل و کاملاً عاشقانه بوده است. طراح از چوب­‌های رنگ روشن برای دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن استفاده کرد تا ظاهری اصیل به این اتاق رنگ خنثی بدهد. میز قهوه‌خوری ناکاشیما و کاناپه با رنگ سایه سبزآبی کلاسیک (نوعی رنگ سبزآبی که با خاکستری ترکیب شده است) نکات ظریف دکوراسیون این اتاق هستند.

9 4 - 10 طرح رنگی برای دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن با رنگ خنثی

طرح رنگی شماره 10 دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن: سبک ترند شده اتاق نشیمن به رنگ خنثی

فقط یک طراح با استعداد مانند بنت لیفر می­تواند دکوراسیونی با رنگ خنثی بسازد که ترند و ماندگار باشد. طراح در دکوراسیون این اتاق به سراغ طراحی شهری رفت. به همین ترتیب دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن را  با استفاده از میزها، اشکال مدرن لوازم و اثاثیه‌ها و دیوارهای سفید انجام داد. اثر چاپی و هنری دیجیتال در بالای کاناپه در کنتراست با پس زمینه خنثی اتاق استفاده شده است. در این اتاق چیدمان هارمونیک مبلمان آرامش پالت رنگی اتاق را تکرار می­‌کند. طراح می‌گوید: “من آپارتمان را بر اساس سلیقه مشتری با پالت رنگ لطیف و خنثی دکوراسیون کردم و فضایی با مفهوم شیک بودن فضای اتاق ساختم. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *