طراحی داخلی خانه

ایده‎‌هایی برای طراحی داخلی خانه به رنگ صورتی هزاره‌ای

صورتی هزاره‌ای رنگی لطیف و ظریف است و قبلا رنگ سال قبل رنگ صورتی هزاره‌ای بود. این رنگ در طراحی داخلی خانه‌­ها هم امروزه به­ کار می‌­رود و به نظر هیچ مانعی برای تبدیل محبوبیت بی‌انتهای این رنگ وجود ندارد.

این رنگ بسیار جوان‌پسند است و سایه­‌های دیگر رنگ صورتی مانند رنگ صورتی هلویی یا رنگ صورتی کم‌رنگ رنگی شیک و زنانه هستند و با استفاده آن در طراحی داخلی خانه حس آرامش و راحتی به آن می‌­دهد.

همانطور که عکس را مشاهده می­‌کنید یکی از جالب‌­ترین طراحی‌­های داخلی با این رنگ، طراحی داخلی رستوران مای فیر که توسط گوندری و داکر طراحی شده است که بر روی کل دیوارهای اتاق این رنگ به کار رفته است .

از ترکیبات جذاب این رنگ با رنگ­‌های دیگر  توسط  مجموعه ال ابجکت تیو، به عنوان سبک دو جور معرفی شده که به­ صورت ترکیب رنگ صورتی هزاره‌­ای و سیاه با تون برنجی است و این رنگ دوجنبه دارد و کاملاً مرسوم هستند.

2 16 - ایده‎‌هایی برای طراحی داخلی خانه به رنگ صورتی هزاره‌ای

صورتی هزاره‌ای رنگ ملایم و زیبایی است و این رنگ کاملاً مناسب جلد کتاب است. ما عاشق برند آسولاین هستیم که رنگ صورتی هزاره‌ای برای پوشش عکس زیبای جکی کندی روی جلد کتاب خاطرات شام انتخاب کرد.

ما به معرفی  15 آیتم محبوب برای طراحی داخلی خانه با این رنگ می‌­پردازیم، لوازمی که در طراحی داخلی خانه با رنگ صورتی هزاره‌ای می­‌توانید استفاده کنید شامل گلدان، کوسن‌ها، فرش و… باشد که به خانه ظاهری زیبا می‌­دهد. این آیتم‌­ها همچنین به خانم‌­ها برای طراحی داخلی خانه‌ای با حس و حال ملایم و زنانه کمک می­‌کنند.

3 - ایده‎‌هایی برای طراحی داخلی خانه به رنگ صورتی هزاره‌ای

دری به رنگ صورتی هزاره‌­ای در طراحی داخلی خانه

زمانیکه شما تغییراتی درطراحی داخلی خانه انجام می­‌دهید، شکافتن در و تعویض آن با یک در جدید احتمالاً اولین چیزی نیست که به ذهن شما بیاید. اما پیشنهاد می‌کنیم درهای با رنگ‌های زیبا را برای طراحی داخلی خانه خود امتحان کنید مانند دری به رنگ صورتی هزاره­‌ای، طلایی یا طلایی رزی (رزگلدی)

4 - ایده‎‌هایی برای طراحی داخلی خانه به رنگ صورتی هزاره‌ای

کابینت­‌های حمام در طراحی داخلی خانه به رنگ صورتی هزاره‌ای

اگر شما نمی­‌خواهید که در طراحی داخلی خانه رنگ صورتی هزاره­‌ا­ی را در راهرو و یا اتاق نشیمن استفاده کنید، می‌­توانید طراحی حمام خود را با لوازم آن به رنگ صورتی هزاره‌­ای بروزرسانی کنید.

در این پروژه طراحی داخلی خانه ما عاشق کنتراست رنگ سفید و خاکستری سنگ مرمر با رنگ صورتی هزاره­‌ای کابینت‌­ها با دسته‌­های طلایی آن شدیم. واقعا زیباست.

5 679x1024 - ایده‎‌هایی برای طراحی داخلی خانه به رنگ صورتی هزاره‌ای

ایجاد یک فضای شخصی در طراحی داخلی خانه به رنگ صورتی هزاره‌­ای

این فقط طراحی داخلی قسمتی ازخانه نیست بلکه ایجاد یک فضای منحصر بفرد و شگفت‌انگیز به رنگ صورتی هزاره­‌ای است.

از آیتم­‌های جالب این قسمت می­توان به فرش پرزدار و کوسن­‌های گرم و نرم آن اشاره کرد. گاهی انتخاب لوازم و اثاثیه‌­ی کم هزینه اما زیبا به رنگ صورتی هزاره‌­ای بسیار در جو اتاق شما تاثیر دارد و بهتر از تغییر کلی طرح اتاق شماست، مانند بالشت و کوسن­‌هایی با خز مصنوعی. در این فضای زیبا همچنین به هماهنگی زیبایی که طراح با رنگ صورتی و خاکستری و سفید ایجاد کرده، دقت کنید و الهام بگیرید.

6 - ایده‎‌هایی برای طراحی داخلی خانه به رنگ صورتی هزاره‌ای

لوستر ریش ریشی در طراحی داخلی خانه به رنگ صورتی هزارهای

این لوستر ریش ریشی یک آویز زیباست که به سقف اتاق نشیمن وصل است. این لوستر یک آیتم منحصربفرد در طراحی داخلی خانه است. قسمت فلزی لوستر با رنگ طلایی برنزی به آن جلوه مجلل و آنتیک داده است.

7 - ایده‎‌هایی برای طراحی داخلی خانه به رنگ صورتی هزاره‌ای

آشپزخانه در طراحی داخلی خانه به رنگ صورتی هزاره‌ای

دکوراسیون آشپزخانه ساده است. کابینت­‌ها به رنگ صورتی هزاره‌­ای هستند و در دسته آن‌ها  از رنگ مشکی استفاده شده و دیوارها و سقف سفید هستند و کف آشپزخانه ترکیبی از رنگ‌های سفید و خاکستری است.

دکوراسیون با رنگ صورتی هزاره­‌ای واقعا این مکان را جذاب کرده است. در طراحی آشپزخانه با رنگ صورتی شما می‌­توانید از لوازم و وسایل آشپزی به رنگ صورتی هم استفاده کنید. این پیشنهاد برای آن دسته از دخترانی که خوابگاه یا خانه دانشجویی دارند گزینه خوبی است.

8 - ایده‎‌هایی برای طراحی داخلی خانه به رنگ صورتی هزاره‌ای

مبلمان در طراحی داخلی خانه به رنگ صورتی هزاره­‌ای

این مبل شیک اتاق نشیمن ساده و راحت هستند و با رنگ میز قهوه‌­خوری و قالیچه و محیط اطراف تعادل دارد. رنگ صورتی هزاره‌­ای در این فضا در کوسن‌­ها، گلدان، پرده­‌ها و کاغذ دیواری سفید و صورتی اتاق می­‌بینیم. قطعاً شما می­‌توانید از گزینه­‌هایی دیگری مانند یک صندلی مخمل صورتی هم استفاده کنید که به فضا حس ظرافت و شیکی می‌­دهد.

9 - ایده‎‌هایی برای طراحی داخلی خانه به رنگ صورتی هزاره‌ای

اثاثیه‌­های اتاق خواب در طراحی داخلی خانه به رنگ صورتی هزاره‌­ای

در این دکوراسیون رنگ پرده‌­ها را با ملافه‌­های تخت هماهنگ کرده است که بسیار به دکور فضا می‌آید. در اینجا ترکیب رنگ صورتی و کرم را می‌­بینید که به اتاق حس و حال شیرین، گرم و راحت داده است. همچنین یک پیشنهاد برای طراحی داخلی خانه داریم، اگر اتاق نشیمن یا اتاق خواب شما با رنگ خنثی دکور شده است می‌­توانید از پرده­‌هایی با رنگ صورتی برای پنجره­‌ها استفاده کنید.

میز آرایش اتاق خواب در طراحی داخلی خانه به رنگ صورتی هزاره‌­ای

در لیست آیتم­‌های معرفی شده، این میز و صندلی آرایشی یکی از محبوب‌ترین­‌ها در طراحی داخلی اتاق خواب به رنگ صورتی هزاره­‌ای هستند. اگر شما یک دختر خوش سلیقه هستید، این آیتم یکی از زیباترین لوازمی است که شما می­توانید در طراحی اتاق خواب خود از آن استفاده کنید.

11 569x1024 - ایده‎‌هایی برای طراحی داخلی خانه به رنگ صورتی هزاره‌ای

لوازم و تزیینات اتاق نشیمن در طراحی داخلی خانه به رنگ صورتی هزاره‌ای

آیا شما در طراحی اتاق نشیمن به ساختن یک گالری از آثار هنری روی دیوار علاقه دارید یا یک کار مینیمال وسط دیوار را ترجیح می­دهید؟ قطعاً این آثار هنری به­عنوان نقطه کانونی فضای شما عمل می‌­کنند. در طراحی داخلی خانه به رنگ صورتی می‌­توانید از یک نقاشی با پالت رنگ صورتی و قاب رنگ خنثی برای اتاق خود استفاده کنید و به فضا تنوع ببخشید.

اگر شما صاحب خانه هستید و اختیار کامل در طراحی داخلی خانه دارید یا به فکر طراحی قسمتی از آن مانند اتاق خواب یا حمام هستید، می‌­توانید از کاغذ دیواری صورتی رنگ استفاده کنید. انتخاب کاغذ دیواری صورتی با طرح نقشه جهان یک انتخاب جسورانه زیباست. ما استفاده از این کاغذ دیواری را در فضای شخصی یا کاری خود که در گوشه اتاق است، پیشنهاد می‌­کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *